Služby

Ponúkané služby ..

DREDY
Na dredy stačia cca 10 cm vlasy, samotné dredenie trvá 5 až 12 hodín,
zavisí to od dĺžky dredov a hustoty vlasov. Pri dredení sa metódou, ktorú používam, vlasy skoro
vobec neskracujú, maximálne pár centimetrov. Používam najšetrnejšiu metódu, ktorá ti zaručí, že
aj po rozpletení dredov vlasy ostanú minimálne zničené.O nové dredy sa treba prvé mesiace
náležito starať, starostlivosť sa však vypláca Počas dredenia máme dosť času, všetko ti
vysvetlím! Ak už dredy z akýchkoľvek dôvodov nechceš, netreba ich osrihať, viem ich šetrne
rozpliesť!

HÁČKOVANIE DREDOV
Pre pekné a pevné dredy je potrebná starostlivosť, ktorú
ti ponúkam.

DREDY PREDLŽOVANÉ PRAVÝMI VLASMI
Dredy predlžujem aj pravými vlasmi, pravé
vlasy oproti kanekalónu môžeš farbiť , vyzerajú a aj na dotyk sú prirodzenejšie.

DREDY PREDLŽOVANÉ KANEKALÓNOM
Ak sa ti nechce čakať na dlhé vlasy alebo dredy ponúkam ti možnosť predĺžiť dredy s kanekalónom. Je to veľmi obľúbená metóda, pri ktorej sa počas dredenia vkladá kanekalón a tak sa dred dá predĺžiť na ľubovolnú dĺžku.

PSEUDO DREDY
Nevieš si predstaviť ako by si vyzeral s dredami? Striedaš často účesy a baví ťa vymýšľať nové veci? V tom prípade sú pseudo dredy určené pre teba Sú to dopredu vyrobené dredy z kanekalónu, ktoré vyzerajú ako klasické dredy, vyrábam ich totiž technikou ,,prirodzene vyzerajúce dredy,, nie točené. Takto pripravené dredy sa následne pripletú k tvojim vlasom, doba nosenia je 3 až 5 mesiacov, s tým, že si ich môžeš rozpliesť, schovať do šuflíku a ak budeš chcieť napliesť kedykoľvek znova Stačia ti cca 5 centimetrové vlasy. Na výber je veľké množstvo farieb kanekalónu.

RASTA COPÍKY
Sú klasické zapletané copíky, zapletajú sa s kanekalónom pre objem a taktiež trvácnosť účesu. Celú hlavu ti viem zapliesť za približne 6 hodín, vydržia 3 až 5 mesiacov, záleží od rýchlosti rastu tvojich vlasov Vlasy sa zapletaním vôbec neničia, naopak, v copíku sú uchránené od fúkania, žehlenia, farbenia vlasov atď. Účes nie je na údržbu vôbec náročný.

OPEN RASTA
Sú to klasické copíky, s tým rozdielom, že sa nedopletajú do konca. Dopletať sa môže kanekalon akýkoľvek- rovný, kučery, jemné kučierky, záleží, aký účes chceš. Používam ich ako lacnejšiu a šetrnejšiu metódu predlžovania vlasov. Zapletený copík môže byť krátky napr 2 cm a ostatok nechám rozpustený alebo ho môžem zapliesť viac a nechám ti volný len koniec. Pre lepšiu predstavu mrkni galériu

KOZMETIKA
V salóne nájdeš taktiež špeciálnu kozmetiku na dredy a afrocopíky.

BOXERSKÉ VRKOČE
Vydržia niekoľko dní, pletenie trvá do 1 hodiny. Veľmi obľúbený účes, napletá sa kanekalon, široká ponuka farieb .

CROCHE BRAIDS (KUČIERKY, AFRO)
Tvoje vlastné vlasy sa zapletú do copíkov po celej hlave, medzi ne sa vloží pomocou špeciálneho háčika materiál- vlnky, kučierky , ciže tvoje vlastné vlasy nie sú vidieť. Účes vydrží cca dva mesiace, starostlivosť je pomerne nenáročná, všetko vysvetlím pri napletaní, ktoré trvá cca 3 hodiny.