Služby

Ponúkané služby ..

DREDY
Na dredy stačia cca 10 cm vlasy, samotné dredenie trvá 5 až 12 hodín,
závisí to od dĺžky dredov a hustoty vlasov. Pri dredení sa metódou, ktorú používam, vlasy skoro
vôbec neskracujú, maximálne pár centimetrov. Používam najšetrnejšiu metódu, ktorá ti zaručí, že
aj po rozpletení dredov vlasy ostanú minimálne zničené. O nové dredy sa treba prvé mesiace
náležito starať, starostlivosť sa však vypláca Počas dredenia máme dosť času, všetko ti
vysvetlím! Ak už dredy z akýchkoľvek dôvodov nechceš, netreba ich ostrihať, viem ich šetrne rozpliesť!

HÁČKOVANIE DREDOV
Pre pekné a pevné dredy je potrebná starostlivosť, ktorú
ti ponúkam.

DREDY PREDLŽOVANÉ PRAVÝMI VLASMI
Dredy predlžujem aj pravými vlasmi, pravé
vlasy oproti kanekalónu môžeš farbiť , vyzerajú a aj na dotyk sú prirodzenejšie.

DREDY PREDLŽOVANÉ KANEKALÓNOM
Ak sa ti nechce čakať na dlhé vlasy alebo dredy ponúkam ti možnosť predĺžiť dredy s kanekalónom. Je to veľmi obľúbená metóda, pri ktorej sa počas dredenia vkladá kanekalón a tak sa dred dá predĺžiť na ľubovoľnú dĺžku.

PSEUDO DREDY
Nevieš si predstaviť ako by si vyzeral s dredami? Striedaš často účesy a baví ťa vymýšľať nové veci? V tom prípade sú pseudo dredy určené pre teba Sú to dopredu vyrobené dredy z kanekalónu, ktoré vyzerajú ako klasické dredy, vyrábam ich totiž technikou ,,prirodzene vyzerajúce dredy,, nie točené. Takto pripravené dredy sa následne pripletú k tvojim vlasom, doba nosenia je 2 až 3 mesiace, s tým, že si ich môžeš rozpliesť, schovať do šuplíku a ak budeš chcieť napliesť kedykoľvek znova Stačia ti cca 5 centimetrové vlasy. Na výber je veľké množstvo farieb kanekalónu.

RASTA COPÍKY
Sú klasické zapletané copíky, zapletajú sa s kanekalónom pre objem a taktiež trvácnosť účesu. Celú hlavu ti viem zapliesť za približne 6 hodín, vydržia 2 až 3 mesiace, záleží od rýchlosti rastu tvojich vlasov Vlasy sa zapletaním vôbec neničia, naopak, v copíku sú uchránené od fúkania, žehlenia, farbenia vlasov atď. Účes nie je na údržbu vôbec náročný.

OPEN RASTA
Sú to klasické copíky, s tým rozdielom, že sa nedopletajú do konca. Dopletať sa môže kanekalon akýkoľvek- rovný, kučery, jemné kučierky, záleží, aký účes chceš. Používam ich ako lacnejšiu a šetrnejšiu metódu predlžovania vlasov. Zapletený copík môže byť krátky napr. 2 cm a ostatok nechám rozpustený alebo ho môžem zapliesť viac a nechám ti voľný len koniec. Pre lepšiu predstavu mrkni galériu

KOZMETIKA
V salóne nájdeš taktiež špeciálnu kozmetiku na dredy a afrocopíky.

BOXERSKÉ VRKOČE
Vydržia niekoľko dní, pletenie trvá do 1 hodiny. Veľmi obľúbený účes, napletá sa kanekalon, široká ponuka farieb .

CROCHE BRAIDS (KUČIERKY, AFRO)
Tvoje vlastné vlasy sa zapletú do copíkov po celej hlave, medzi ne sa vloží pomocou špeciálneho háčika materiál- vlnky, kučierky , čiže tvoje vlastné vlasy nie sú vidieť. Účes vydrží cca dva mesiace, starostlivosť je pomerne nenáročná, všetko vysvetlím pri napletaní, ktoré trvá cca 3 hodiny.